Narkoz

“Kimin kral olduğu umurumda bile değil. Çünkü para arzını kim kontrol ediyorsa, imparatorluk da onundur.” (Nathan Rothschild)

“Bu güç benim elimde olduktan sonra kanunları kimin yaptığı hiç fark etmez.” (David Rockefeller)
 
“Ben sistemin zaaflarından hareketle para kazanıyorum.” (George Soros)

NARKOZ, yaklaşık yüz elli yıldır finans elitler ile devletler arasında oynanan bir oyunun ve bunun farkına varamayan narkozlanmış beyinlerin hikâyesidir. Her türlü aracın en acımasız şekillerde kullanıldığı bu oyunun ardında tabii ki bütün oyunlarda olduğu gibi bankerlerin parmağı var.

Küreselleşme en çok onların işine yaradı. Bilişim teknolojisi emirlerinde. Dünyanın her yerine borç verip onları sömürecek ve köleleştirecek güce ulaştılar. Bugün, küresel finans elitler, mükemmel bir network oluşturdular. Bu sayede son yarım asırdır, bu oyunun kazananı net olarak bankerlerdir. Daha spesifik bir ifadeyle küresel finans elitlerdir. Çünkü bunlar, ellerindeki sınırsız para imkânlarıyla her türlü projeyi gerçekleştirebilecek kabiliyettedirler.

İşte şimdi ülkemiz de bu oyun içerisinde öyle bir kavşağa ulaştı ki bu noktadan itibaren tercih
edilecek yol, kaderimizi belirleyecektir. Bu oyunda önümüzdeki 3-5 yıl, ülkenin 40-50 yılını tayin
edecektir.

Satın almak için tıklayınız.
1 yorum

  1. Ulkemizdeki BDPS(borca dayal? para sistemi) muhaliflerinden biri olarak bildigim Prof. Dr. Mete GUNDOGAN hoca kitapta kuresel sermaye elitlerin ulkelerin siyasal ve ekonomik gidisatina nasil etki ettiklerini temel duzeyde gayet basarili bir sekilde anlatmis. Faiz sarmalindan cikilmadigi muddetce tam bagimsiz kadar almanin imkansiz oldugunu bir kez daha vurgulamis. Meseleye kafa yoran arkadaslarin mutlaka okumasi gereken bir kitap.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.