Narkoz

“Kimin kral olduğu umurumda bile değil. Çünkü para arzını kim kontrol ediyorsa, imparatorluk da onundur.” (Nathan Rothschild)

“Bu güç benim elimde olduktan sonra kanunları kimin yaptığı hiç fark etmez.” (David Rockefeller)
 
“Ben sistemin zaaflarından hareketle para kazanıyorum.” (George Soros)

NARKOZ, yaklaşık yüz elli yıldır finans elitler ile devletler arasında oynanan bir oyunun ve bunun farkına varamayan narkozlanmış beyinlerin hikâyesidir. Her türlü aracın en acımasız şekillerde kullanıldığı bu oyunun ardında tabii ki bütün oyunlarda olduğu gibi bankerlerin parmağı var.

Küreselleşme en çok onların işine yaradı. Bilişim teknolojisi emirlerinde. Dünyanın her yerine borç verip onları sömürecek ve köleleştirecek güce ulaştılar. Bugün, küresel finans elitler, mükemmel bir network oluşturdular. Bu sayede son yarım asırdır, bu oyunun kazananı net olarak bankerlerdir. Daha spesifik bir ifadeyle küresel finans elitlerdir. Çünkü bunlar, ellerindeki sınırsız para imkânlarıyla her türlü projeyi gerçekleştirebilecek kabiliyettedirler.

İşte şimdi ülkemiz de bu oyun içerisinde öyle bir kavşağa ulaştı ki bu noktadan itibaren tercih
edilecek yol, kaderimizi belirleyecektir. Bu oyunda önümüzdeki 3-5 yıl, ülkenin 40-50 yılını tayin
edecektir.

Satın almak için tıklayınız.
“Narkoz” için 1 yorum

  1. Sayın hocam ben Kilis 7 Aralık Üniversitesi İktisat öğrencisiyim.Evvela yazmış olduğunuz bu eser için ne kadar minnet duyduğumu belirtmek isterim.Yazdıklarınız dilerim bilinçli her genç bireye tesir eder ve bahsettiğiniz düzen değişimini sağlarız.Hocam sayfa 93 de bahsi geçen değişimi nasıl gerçekleştireceğimiz konusunda müthiş korkularım var benim de büyük bilimadamı olarak gördüğüm sayın Erbakan’ı bile bu düzen kabul etmemişken bizler nasıl değiştireceğiz ? Eminim ilerleyen sayfalarda yapmamız gerekenleri de belirtmişsinizdir. Saygıyla selamlıyorum sizi ellerinize, bilgilerinize, zihninize sağlık.Rabbim sayımızı artırsın ve bizi güçlü kılsın inşallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.